נוב 29

זהירות – פורצים!

מאז ומעולם קיימים אנשים אשר חומדים את אשר יש לחבריהם. פורצים לא רצויים עלולים להגיע לכל בית מגורים, לסכן את יושביו ולשדוד את הרכוש יקר הערך אשר נשמר בו. על מנת להגן על בריאות בני ביתכם ורכושכם הפרטי, ניתן להתקין אמצעי אבטחה שונים. במאמר הבא נפרט שלושה אמצעים עיקריים המשמשים לצרכי אבטחה בבנייני מגורים רבים.

כיצד ניתן למנוע חדירת פורצים לביתכם

סורגים

  • התקנת מנעולים כפולים: אחד האמצעים הפשוטים ביותר למניעת חדירה של פורצים לביתכם הוא החלפת מנעולים ישנים והתקנת מנעולים כפולים. אנו ממליצים להחליף מנעולים אשר נפרצו בעבר, כמו גם מנעולים ישנים ובלויים. על מנת להגביר את מידת הבטיחות שלכם בביתכם, ניתן אף להתקין זוג מנעולים בדלת הכניסה, אשר יכפילו את עמידות הדלת לפורצים לא רצויים.
  • התקנת סורגים: האמצעי היעיל ביותר למניעת חדירה של פורצים לביתכם הינו התקנת סורגים. מערכת סורגים פשוטה המורכבת על כל אחד מחלונות הבית מספקת הגנה מרבית מפני חדירת פורצים דרך החלונות. התקנת סורגים על חלונות ביתכם אינה דורשת יותר ממספר שעות, וההתקנה יעילה לאורך זמן רב מאוד. התקנת סורגים על חלונות הדירה אינה דורשת תחזוקה מיוחדת, ואינה תלויה באספקת חשמל או נוכחות של אנשים בבית המגורים. אנו ממליצים על התקנת סורגים בכל מבנה מגורים, ובייחוד בדירות הממוקמות בקומת הקרקע.
  • התקנת מצלמות אבטחה: אנו ממליצים להתקין מצלמות אבטחה מחוץ ובתוך הבית, כאמצעי הגנה נוסף מפני פולשים לא רצויים. קיימים סוגים שונים של מצלמות אבטחה, אשר משתנים זה מזה בחדשנותם, תכונותיהם ומחירם. בעת רכישת מצלמת אבטחה, וודאו כי מצלמה זו הינה קלה לתפעול ומתפקדת גם במצבי קיצון שונים, דוגמת מצבים של מחסור באספקת חשמל סדירה.

שמרו על בטחון ביתכם

מוטב להיזהר מאשר להצטער – אנו ממליצים על התקנת אמצעים למניעת חדירה של פורצים בכל בית או בניין מגורים. התקינו סורגים על חלונות ביתכם, שדרגו את מנעולי הבית ואבזרו אותו במצלמות אבטחה. אמצעים אלו מונעים ומעכבים מקרי פריצה רבים, והם יכולים להציל חיי אדם ולשמור על רכוש יקר.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.