דצמ 19

מדפים בטיחותיים למחסן

מדפים למחסן

מדפים משמשים בסוגים שונים של מחסנים החל ממחסני לוגיסטיקה גדולים, דרך מחסני יבוא ויצוא, מחסני חנויות ועסקים שונים, משרדים מסוגים שונים, מוסדות ציבוריים ופרטיים, ספריות מוסדות חינוך שונים ועד למחסנים בבתים פרטיים. לכל מחסן ניתן להתאים סוגים שונים של מדפים לפי הצרכים והעומסים הנדרשים, ותכנון מחסנים נעשה בהתאם לשכיחות ההטענה והפריקה של הסחורות השונות ונוחות העבודה במחסן. אבל התכונה המשותפת לכל המחסנים הללו, ללא יוצא מן הכלל, הוא הצורך לשמור על הבטיחות במקום – בטיחות הסחורות ובטיחות האנשים העובדים או המשתמשים במחסנים אלה, ועל כך במאמר זה.

היתרונות של מדפי מתכת

מדפי מתכת הן צורת האחסון הנפוצה ביותר כיום בכל הענפים. מדפים אלה עמידים לשנים והם מאד בטיחותיים, הם מיוצרים על פי דרישות בטיחות קפדניות, ועומדים בתקנים הישראלים שקבע מכון התקנים בנושאים אלה. החברות המייצרות מדפים למחסן עושות זאת תוך בקרת איכות ברמה גבוהה במיוחד ושימוש בחומרי גלם איכותיים. כל המדפים עוברים ציפוי מיוחד וצבע בתנורים מיוחדים הגורמים למדפים להיות עמידים לזמן ממושך מפני רטיבות, חלודה, אש וכדומה, המוספים לרמת הבטיחות שלהם נדבך חשוב.

מדפי מתכת ניתן להתאים לכל מחסן ולכל צורך. יכולת הייצור המגוונת שלהם, הן בגודל והן בעומס, הפכו אותם לכל כך מבוקשים. בנוסף, מדפי מחסן מגיעים בכמה צורות בסיסיות שמשרתות צרכים שונים כגון:

  • מדפי מחסן בגדלים ובעומסים שונים
  • מדפי מחסן מודולריים שניתן לשנות את מיקומם בקלות
  • מדפי מחסן מסוג רשת המיועדים לאחסנת מוצרים הזקוקים לאוורור

כל המדפים הללו עומדים בדרישות הבטיחות, והם נחשבים למאוד בטוחים גם בעסקים השונים וגם בבית.

מדפים ששומרים על החיים

מדפים למחסן הם מתקנים שעושים בהם שימוש כל הזמן. לפיכך, עליהם להיות בטוחים לעובדים ולסחורות מאוחסנות עליהם. מדפי מתכת אינם כוללים פינות חדות, העלולות לפגוע בעובדים, אלא מיוצרים בכיפוף שמונע זוויות חדות. מדפים אלה עמידים בפני רטיבות וחלודה, ולכן האפשרות שיתפרקו או שישברו היא אפסית מכאן רמת הבטיחות הגבוהה שלהם. בנוסף, מדפים אלה עמידים לעומסים גדולים, ואין חשש להתפרקותם במידה ומשתמשים בהם על פי מפרט העומס שלהם. תהליך הייצור שלהם הכולל ציפוי וצביעה בתנורים מיוחדים הופך אותם לעמידים במיוחד ולחסינים מפני שרפות. מדפי פלסטיק או עץ למשל הם חומרים דליקים, וכאשר פורצת אש במחסן הם מלבים אותה, וגורמים לדליקת ענק ללא קשר עם הסחורות המאוחסנות עליהם.

מדפים למחסן הבית

כל היתרונות שהוזכרו בנוגע למדפי מתכת נכונים גם למדפים שמציבים במחסני בתים או דירות פרטיות. מדפי מתכת מיועדים גם למקומות אלה, כמו למחסנים של חנויות קטנות, וגם הם אמורים לשמור על הבטיחות של בני הבית העושים בהם שימוש. מדפי מתכת במחסנים ביתיים הם הבטוחים ביותר, המגוונים והזולים ביותר לכל צורך שתזדקקו לו.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.